ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА СИНІВКА ТА СЕЛА ПОДІЛЬКИ!

Липоводолинська дільниця філії «Роменський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні 10.11.2023 (п'ятниця) та 13.11.2023(понеділок) на території Синівської ТГ, а саме:

11:33 02.11.2023

Про Державний аграрний реєстр

У 2023 році діють різні програми підтримки від іноземних донорів для сільгосптоваровиробників за різними напрямами.

09:03 31.10.2023

Хто має право отримати статус "дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів" у 2023 році

На відповідний  статус може претендувати дитина, яка на час воєнних дій, збройних конфліктів, збройної агресії Російської Федерації не досягла повноліття.

12:34 30.10.2023

Безпека власного життя – запорука щасливого майбуття!

19 жовтня в Синівському ліцеї фахівцями Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України  було проведено надзвичайно цікаве та пізнавальне практичне заняття з протимінної безпеки, психологічної та домедичної допомоги. Фахівець з гуманітарного розмінування Галина ТЕРЕЩЕНКО  ознайомила дітей з  різними видами вибухонебезпечних предметів та небезпекою, яку вони несуть для людини. Ліцеїсти пригадали правила поведінки  при виявленні цих предметів, адже, на жаль, Україна  сьогодні є найзамінованішою країною у світі. Особливу увагу звернули  на  саморобні вибухонебезпечні предмети у вигляді іграшок, смартфонів тощо.

09:14 23.10.2023