День пам'яті жертв Голодомору

25 листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921 - 1923 та 1946-1947 років. Ми вшановуємо пам'ять мільйонів людських життів,які втратила наша країна під час Голодомору і штучних голодів. Просимо жителів громади цього дня засвітити вогник у домівці, як вияв скорботи за загиблими співвітчизниками.    Єднаймося задля Перемоги й докладаймо зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

12:11 25.11.2023

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

22.11.2023 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

15:37 16.11.2023