Вручено державні нагороди сімʼям загиблих Героїв громади

Герої не вмирають. Герої живуть в пам’яті родини,в пам’яті країни. Сотні полеглих воїнів ціною свого життя виборювали перемогу та суверенітет держави. Всі вони заслуговують на найвищі нагороди держави.

18:04 01.02.2024

Морська піхота запрошує добровольців на контрактну службу

Міністерство оборони України проводить мотиваційну інформаційну кампанію щодо мобілізаційної кампанії та залучення громадян на військову службу за контрактом до підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

09:38 24.01.2024

СТАНЬ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ – ЗМІНИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Кожна дитина повинна зростати в сім’ї. Особливо діти раннього віку, які гостро потребують любові, турботи та догляду. Щороку в Україні тисячі дітей залишаються без батьківського піклування і потрапляють до будинків дитини та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Без адекватного сімейного догляду та піклування значний відсоток цих дітей починає відставати в розвитку. Порятунком, допомогою у вирішенні цього питання може стати патронатний вихователь. Він тимчасово замінить дитині сім’ю, оточить любов’ю і турботою, дасть шанс на щасливе майбутнє: з біологічними батьками чи усиновителями. Покращити життя дитини реально навіть за короткий термін. Бо турбота та сімейне оточення змінює все.

09:23 23.01.2024

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

16.01.2024 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

14:07 12.01.2024