Відбулося засідання адміністративної комісії

09 квітня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Синівської сільської ради.  На засіданні були присутні 5 членів адмінкомісії. Було розглянуто 4 справи про адміністративні правопорушення, після розгляду яких було прийнято рішення про стягнення штрафу з громадян за порушення статті 152 КУпАП України (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

14:45 09.04.2024

НОВИЙ КРОК ДО ЗЕЛЕНОГО МАЙБУТНЬОГО: ПОСАДКА ФРУКТОВИХ ДЕРЕВ У СИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Сьогодні, 3 квітня, відбулася подія, яка зіграла значну роль у розвитку місцевого середовища - посадка фруктових дерев.  В першу чергу, ця подія стала можливою завдяки Благодійній організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МХП-ГРОМАДІ" в особі менеджера регіонального із соціальних проєктів Наталії БОГДАН та Віталія МУКВИЧА, керівника з виробництва ВП Ромни ТОВ "МХП-Урожайна країна", які на безоплатній основі надали необхідні саджанці. Їх внесок був критичним для успіху цього проєкту.

17:01 03.04.2024

За спалювання сухої рослинності – штраф, а в окремих випадках – кримінальна відповідальність!

Синівська сільська рада наголошує, що за спалювання сухої рослинності чи її залишків передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян та від 15 300 грн до 21 420 грн на посадових осіб.

13:42 02.04.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

КОЖНОГО ЧЕТВЕРТОГО ПОНЕДІЛКА ЩОМІСЯЦЯ З 9:00 - 11:00 ПРЕДСТАВНИКИ ВОГ №3 (СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР) УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГРОМАДИ У ВІДДІЛІ "ЦНАП" СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

10:06 29.03.2024