СТАНЬ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ – ЗМІНИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Кожна дитина повинна зростати в сім’ї. Особливо діти раннього віку, які гостро потребують любові, турботи та догляду. Щороку в Україні тисячі дітей залишаються без батьківського піклування і потрапляють до будинків дитини та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Без адекватного сімейного догляду та піклування значний відсоток цих дітей починає відставати в розвитку. Порятунком, допомогою у вирішенні цього питання може стати патронатний вихователь. Він тимчасово замінить дитині сім’ю, оточить любов’ю і турботою, дасть шанс на щасливе майбутнє: з біологічними батьками чи усиновителями. Покращити життя дитини реально навіть за короткий термін. Бо турбота та сімейне оточення змінює все.

09:23 23.01.2024

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

16.01.2024 року о 10:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

14:07 12.01.2024

Земельні паї: право власності слід оформити до 1 січня 2025 року

Відповідно до статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» визначено, що в разі, якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

09:41 08.01.2024

ДОТРИМУЙСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Сезон опалення – це час, коли багато з нас включають опалювальні системи, обігрівачі та каміни, щоб зігрітися під час холодної погоди. Однак, разом із теплом і комфортом, сезон опалення приносить і певні ризики, зокрема загрозу пожежі в приватних будинках.

08:35 08.01.2024

Про ускладнення погодних умов впродовж 7-9 січня

За оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру, впродовж 7-9 січня з півночі на південь очікується значне зниження нічної температури до 13-20° морозу (на Сумщині до 19-25° морозу). Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.

14:43 05.01.2024