Обрати іншого постачальника природного газу простіше простого

Якщо виникло питання змінити постачальника газу, на сьгоднішній день це не проблема! Для цього необхідно обрати компанію, надати заявку на приєднання та невеликий пакет документів. Новий постачальник буде вирішувати всі технічні питання щодо розірвання договірних відносин клієнта зі старим постачальником. Зараз законодавство дозволяє змінювати постачальника газу онлайн, як на сайті компанії так і в додатку Приват 24.

12:10 11.02.2021

Взимку буде і тепло і вода

З ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО підписано Меморандум для врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям. Підписання зазначеного документа забезпечить нормальне проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

17:04 10.02.2021

Позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради (ТГ)

У зв’язку з трагічними подіями, які трапилися в будинку для літніх людей в м. Харкові сільським голово Синівської сільської ради (ТГ) 23 січня 2021 року о 900  годині було проведено позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій по Синівській територіальній громаді на яку були запрошені старости, керівники структурних підрозділів, керівники закладів освітньої, культурної, соціальної, медичної галузі, працівники місцевої пожежної служби, представник правоохоронних органів та представник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

11:56 23.01.2021

Звернення депутатів Синівської сільської ради (ТГ) до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на газ для населення

Ми, депутати Синівської сільської ради Сумської області, представляючи інтереси територіальної громади, вкрай стурбовані підвищенням ціни на газ та транспортування газу для населення. На нашу думку, державна політика у сфері житлово-комунальних послуг має базуватися на принципі регулювання тарифів з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку країни.

13:20 22.01.2021

Спільними зусиллями можна мати гарний результат

15 січня 2020 року в адмінприміщенні Капустинського старостинського округу відбулась робоча зустріч одноосібників та керівників ФГ зі старостою Кулинич С.В. та начальником відділу земельних ресурсів Синівської сільської ради (ТГ) Руденком М.Г.

12:41 18.01.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

20.01.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ОТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

18:38 14.01.2021