Зустріч депутатів Сумської обласної ради з жителями громади

19 березня в приміщенні Синівської сільської ради провели прийом громадян з особистих питань депутати Сумської обласної ради Беркут Олена Олексіївна та Постіл Петро Іванович. Спільно з керівництвом громади було вирішено ряд питань з якими зверталися жителі ТГ. Також депутати ознайомилися з проблемними питаннями організацій які розташовані на території Синівської ТГ та продумали шляхи їх вирішення.

11:23 22.03.2021

Виїзний брифінг голови Сумської ОДА Василя Хоми

У рамках робочої поїздки в Роменський район голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА окреслив плани щодо реалізації в області програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ

15:04 19.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги жителів Синівської територіальної громади. 19 березня о 9.30 год. в приміщенні Синівської сільської ради будуть проводити прийом громадян з особистих питань депутати Сумської обласної ради Беркут Олена Олексіївна та Постіл Петро Іванович.

18:30 17.03.2021

25 березня 2021 року відбудеться 4 сесія 8 скликання

До уваги депутатів та жителів громади 25 березня 2021 року  о 13:00 відбудеться засідання 4 сесії 8 скликання у приміщенні Синівської сільської ради за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2. З порядком денним можна ознайомитися за посиланням: ПОРЯДОК ДЕННИЙ

18:00 17.03.2021

У Синівській громаді відкрито сучасну амбулаторію!

17 березня у Синівці відбулася урочиста знаменна подія – відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, побудованої за державні кошти в рамках  проєкту «Велике будівництво».

17:38 17.03.2021

До уваги персонального складу виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ)

23.03.2021 року об 11:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Синівської сільської ради (ТГ) у приміщенні Синівської сільської ради, за адресою: село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2.

13:12 17.03.2021

Робоча зустріч очільника району з очільником громади

Головою Роменської районної державної адміністрації проінспектовано Синівську територіальну громаду. Оглянуто будинок - інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, амбулаторію та професійний аграрний ліцей. Очільник району Денис ВАЩЕНКО поспілкувався з керівниками проінспектованих закладів, заслухав проблемні питання. Разом з очільником громади Олегом ТИХОНЕНКО, обговорив шляхи вирішення проблем.

14:56 16.03.2021

Ремонт системи опалення у адмінприміщенні Капустинського старостинського округу

12 березня в адмінбудинку Капустинського старостинського округу завершено ремонт системи опалення, з встановленням сучасного твердополивного котла, що значно зекономить бюджетні кошти на оплату за спожиту електроенергію на опалення даної установи.

07:51 16.03.2021

Одинадцятий волейбольний турнір пам'яті Григорія Плюща

Традиційно на початку березня у спортивних залах Синівського професійного аграрного ліцею та Синівської загальноосвітньої школи проводиться волейбольний турнір пам’яті Григорія Григоровича Плюща. Цього року до Синівської громади завітали команди з Берестівки, Капустинців, Липової Долини і Сваток до яких долучилися місцева команда та команди учнів і викладачів ліцею.

16:11 12.03.2021