Благодійні концерти в Синівській громаді

Дата: 14.10.2023 17:14

Фото без опису Благодійність є найбільшим виявом гуманності, і для того, щоб творити добро, зовсім не обов'язково мати великі статки, займати високу посаду, чи бути суперзіркою. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших. Можна чути від багатьох, що не на часі сьогодні співати пісень. Але українці завжди перемагали з піснею! Українці завжди перемагали з вірою в Бога, у свої сили, у перемогу. То ж у рамках проведення благодійних концертів, які тривають на території Синівської громади, 14 жовтня поточного року відбувася благодійний концерт "Україна понад усе" за участю Колядинецького та Капустинського СБК, 04 жовтня за участю Синівського СБК. Під час проведення благодійного концерту була встановлена скринька на підтримку наших воїнів-земляків Не зупиняємося. Благодійні концерти продовжують відбуватися по нашій громаді.