Інтелектуальний конкурс "НАЙРОЗУМНІШИЙ"

Дата: 08.11.2023 23:10

Фото без опису 08 листопада на базі Синівського сільського Будинку культури було проведено інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» серед здобувачів освіти 9-11 класів закладів освіти Синівської сільської ради та учнів ДПТНЗ «Синівський ПАЛ».  Конкурс проводився в ІІІ тури. У першому турі для усіх учасників пропонувалися запитання з чотирма варіантами відповідей, серед яких потрібно було обрати одну. У другий тур пройшло 6 учасників, які обирали блоки питань з географії, біології, української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії та демонстрували свою ерудицію, відповідаючи на запитання. У третій тур було відібрано трьох учасників, які обравши твір сучасного автора або класика української чи зарубіжної літератури (крім російської), показували знання його змісту та біографії автора. Вихованка Синівського ліцею Аліна БУРИК успішно здолала всі три тури і посіла почесне І місце у фіналі цього конкурсу.Успіхів та подальших перемог!