Вшанування пам'яті жертв Голодомору

Дата: 25.11.2023 12:06

Фото без опису

Цьогоріч Україна вдруге вшановуватиме жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, що супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини росіян демонструють, що жива пам’ять надзвичайно важлива.У всіх закладах культури Синівської сільської ради вшановано память жертв Голодомору та проведено заходи : година пам'яті  "Голодомор - трагедія українського народу",година реквієм "Запали свічку", покладання квітів до пам'ятного знака пам'яті жертв Голодомору, мітинг до Дня пам'яті жертв Голодомору "жнива скорботи" та інші... В День пам’яті жертв Голодомору схилимо голови в жалобі за тими, хто загинув голодною смертю. 25 листопада запалимо свічку пам’яті у власній оселі на згадку про мільони загиблих людей.