Звіт депутатської фракції « Слуга народу» в Синівській сільській раді 8 скликання

Дата: 27.12.2022 10:30

У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» фракція «Слуга народу» у Синівській сільській раді  інформує про свою діяльність за звітний період 2022 року.

Протягом  звітного періоду прийнято участь у 18 сесіях. Депутати входять до різного роду  комісій, де приймають участь в обговоренні тих чи інших питань та приймають рішення.

В своїй діяльності кожен депутат керується Конституцією України, кодексами законами України  та нормативно – правовими актами, підтримують політику партії «Слуга народу».

Основними напрямками роботи є інтереси та захист членів Синівської сільської  ради. Насамперед це: незахищені верстви населення, бійці ЗСУ, учасники АТО,ООС, переселенці та діти.

Згідно затверджених графіків здійснювалися прийоми громадян. Розглянуто 31 звернення.

Взято участь в нараді за участю голови партії «Слуга народу» Олени Шуляк .

Наша організація тісно співпрацює з депутатським корпусом «Слуга народу»  Сумської обласної ради.

Так, протягом звітного періоду:

• Надано допомогу  дітям, які народилися під час воєнного стану;
  • Надано допомогу переселенцям, які проживають в пунктах громади;
  • Надано допомогу в проведенні реабілітації та лікування в санаторії «Хмільник» інваліда І групи  Дудка С.А.;
  • Долучалися до урочистості з нагоди державних свят;
  • Організовано видачу продовольчих наборів мешканцям громади за сприяння релігійної конфесії;
  • Тісно співпрацювали з старостинськими округами.

Депутати фракції відкриті до діалогу та співпраці на благо нашої громади..

Україну чекає успіх та Перемога. Віримо в це, віримо в ЗСУ.

Слава Україні!