Звіт депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Синівській сільській раді за 2023 рік

Дата: 25.12.2023 13:05

Фото без описуДо складу фракції входить 8 депутатів – Ольга Василівна Семеліт, Микола Іванович Вандик, Наталія Олександрівна Ларченко, Світлана Володимирівна Грищенко, Андрій Ілліч Костян, Олександр Іванович Буряк, Микола Іванович Хілько та Світлана Борисівна Швидка.

Протягом поточного року депутати фракції взяли участь у роботі 19 сесіях та в переважній більшості засідань постійних комісій, депутатських зібрань, періодично проводили зустрічі з виборцями.

Депутати фракції працювали в складі соціальної та бюджетної комісії.

Всі депутати фракції брали активну участь у підготовці ряду проектів рішень щодо соціально-економічного розвитку громади. Також вносили пропозиції до ряду проєктів, які лягли в основу прийняття рішень.

Депутати фракції постійно підтримують контакти з жителями громади, спілкуються з ними як індивідуально, так і колективно.

За ініціативи фракції проводилися зустрічі з жителями Синівської громади.

У цьому році до голови фракції Ольги Василівни Семеліт надходили звернення від жителів Капустинського старостинського кругу та с. Великий Ліс Колядинецького старостинського округу щодо надання допомоги незахищеним верствам населення.

Також протягом цього року депутати фракції розглянули 34 усних та письмових звернень громадян.

Велика увага приділялася роботі з благодійними фондами, громадськими організаціями та релігійними конфесіями по наданню благодійної допомоги.

Депутати Ольга Василівна Семеліт, Микола Іванович Вандик, Наталія Олександрівна Ларченко, Світлана Володимирівна Грищенко, Андрій Ілліч Костян, Олександр Іванович Буряк, Микола Іванович Хілько та Світлана Борисівна Швидка регулярно проводять прийоми громадян з різних питань за місцем проживання та роботи.

Депутати фракції організовували допомогу ЗСУ, брали активну участь в благодійних ярмарках.

Неодноразово проводилися зустрічі з народним депутатом Максимом Гузенком, головою Роменської РДА Денисом Ващенком та депутатами обласної ради Вірою Лаврик та Тетяною Євдокимовою щодо вирішення питань надання допомог, заробітної плати.