Робочі візити по закладах освіти голови громади

Дата: 19.08.2021 16:26

У новині про Капітальний ремонт та облаштування харчоблоку Саївського НВК вже повідомлялося про розподіл районного вільного залишку. Синівська громада отримала 227 тисяч гривень, які були спрямовані на Колядинець 127 тисяч гривень і Саї 100 тисяч гривень.

Коштів, які спрямували на Колядинецький НВК для заміни всіх вікон у спортивній залі школи, не вистачало, тому керівником відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Людмилою ЛЕПСЬКОЮ було прийняте рішення здійснити обрахування вартості заміни всіх вікон спортзалу у Колядинці, а також вікна у 1 клас та кабінет медичної сестри Подільківської ЗОШ. В результаті чого було вияснено, що не вистачає близько 50 тисяч гривень на здійснення даних видів робіт. Недостатню суму відділ освіти додав за рахунок власних коштів.

Сьогодні 19 серпня вікна вже доставлені по об’єктах і розпочався їх монтаж. Голова громади Олег ТИХОНЕНКО вирішив особисто проінспектувати виконання даних робіт. Крім того разом з директорами обговорили готовність закладів до нового навчального року, а також стан кабінетів НУШ.