Капітальний ремонт та облаштування харчоблоку Саївського НВК

Дата: 17.08.2021 17:43

Відбулась робоча поїздка голови ради Олега ТИХОНЕНКА в Саївський округ, одним із питань якої, перенесення харчоблоку в приміщення школи, його капітальний ремонт та облаштування.

При розподілі вільного залишку районної ради Синівська громада отримала 227 тисяч гривень. Депутатський корпус разом з головою ради вирішили спрямувати ці кошти на заклади освіти Саївського та Колядинецького округів, так як це кошти зароблені ними у складі минулого Липоводолинського району. А саме 100 тисяч гривень на перенесення харчоблоку Саївського НВК, так як він знаходиться зовсім в іншому приміщенні та 127 тисяч гривень на заміну вікон Колядинецького НВК.

Згідно кошторисної документації ціна харчоблоку  виявилася 129 936 гривень. Різницю, яка дорівнює майже 30 тисяч гривень вирішив місцевий аграрій НЕСТЕРЕНКО Валерій надавши благодійну допомогу в розмірі даної суми, за що йому Синівська сільська рада висловлює щиру вдячнісь, за неодноразову допомогу рідному селу.

На сьогоднішній день майже закінчено дані роботи, щоб дітки з 1 вересня змогли відвідувати їдальню в приміщенні школи.