«Попереду новорічні свята»

Дата: 18.12.2023 11:25

Фото без опису

15 грудня 2023р. Роменським районним сектором №1 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області було проведено відеолекторій на тему: «По переду Новорічні свята» для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами, піротехнічними виробами, а також сплеск вчинення правопорушень громадянами, перед переглядом профілактично спрямованого матеріалу була проведена дискусія щодо попередження нещасних випадків та надмірного вживання спиртних напоїв, що призводять до небажаних вчинків.

. Захід проведено з метою формування у суб’єктів пробації мотивованого ведення здорового способу життя, попередження правопорушень в умовах війни  та періодичних перемикань електроенергії, дослухатись корисних порад, які допоможуть  безпечно зустріти та провести Різдвяні та Новорічні свята.

Провідний інспектор

Роменського РС №1                                                                Людмила ЛАВРИК