ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ГО "ІНФЕКЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ" В СИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 17.07.2024 08:58

Фото без опису

З 21.06.2024 року по 12.07.2024 року на території Синівської територіальної громади проводила свою діяльність ГО “Інфекційний контроль України”.
Жителі Синівської громади мали змогу безоплатно отримати е
кспертну підтримку основних медичних послуг.

Команди оснащені сучасним медичним обладнанням, що мали можливість проводити лабораторні дослідження.

Жителі громади, а також мешканці сусідніх територіальних громад мали змогу отримати:

консультацію гінеколога, спеціальні дослідження;

консультацію кардіолога, спеціальні дослідження;

консультацію офтальмолога, підбір окулярів;

огляд лікаря загальної практики, спеціальні дослідження.

За необхідності – проводилося обстеження вдома пацієнтів, яким важко дістатися до лікувального закладу;

Психологічну допомогу. Психологи консультували і, за необхідності, перенаправляли для проведення лікування тривожних станів, посттравматичних стресових розладів та інших станів, які потребували допомоги.

Фото без опису

Протягом вказаного періоду роботи фахівці мобільних бригад медичної і психологічної допомоги надали наступні послуги.

І. Медичні послуги надано 512 клієнтам.

З них:

Жінки – 372 особи.

Чоловіки – 140 осіб.

Консультація лікаря загальної практики - 421

Консультації офтальмолога 486

Консультацій гінеколога 250 пацієнток

ЕКГ – 420

УЗД молочних залоз, щитоподібної залози, черевної порожнини, передміхурової залози, жіночих статевих органів, нирок, молочної залози – разом 1564 дослідження

Консультація кардіолога -12

Холтерівський моніторинг 12

Лабораторні дослідження – 214

ІІ. Психологічні послуги:

84 клієнти отримали 102 індивідуальні психологічні консультації.

З них:

Жінки – 62 особи.

Чоловіки – 22 особи.

Крім того, 11 клієнтів отримали 25 сесій психотерапевтичної допомоги.

Було проведено 11 групових сесій (інформування про питання протидії стресу у воєнний час), у яких взяли участь 57 осіб (з них: жінки – 43 особи, чоловіки – 14 осіб).

Також зазначаємо, що колективу громадської організації «Інфекційний контроль в Україні» від імені сільського голови Олега ТИХОНЕНКА вручено Подяку за відданість своїй справі, гуманне ставлення до людей, безкорисливу допомогу населенню громади, високі професійні здібності та бажання допомагати людям в цей нелегкий час.