ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА СЕСІЯ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.07.2024 14:54

Фото без опису

04.07.2024 року відбулась 41 чергова сесія Синівської сільської ради VIII скликання.

На сесії депутати розглянули та прийняли такі рішення:

1.Звіти депутатів 5 округу за роботу за 2023 рік.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Синівської сільської територіальної громади на 2025 рік.

3. Про  затвердження правил благоустрою  територій населених пунктів Синівської сільської територіальної громади.

4. Про внесення змін до рішення 35 сесії восьмого скликання від 21.12.2023 року «Про бюджет Синівської сільської ради(ТГ) на 2024 рік.

5. Про організацію харчування та встановлення вартості харчування в закладах освіти Синівської сільської ради з 1 вересня 2024 року.

6. Про перепрофілювання ( зміну типу) та зміну назви закладу загальної середньої освіти  Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області та затвердження Статуту в новій редакції.

7. Про перепрофілювання ( зміну типу) та зміну назви закладу загальної середньої освіти  Саївський ліцей Синівської сільської ради Сумської області та затвердження Статуту в новій редакції.

8.  Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Мельнику Сергію Івановичу.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Іщенку Петру Івановичу.

10. Про надання дозволу Марченко Тетяні Яківні на укладення додаткової угоди до договору оренди землі від 01.07.2018 року, в частині продовження строку дії договору  на 2 роки 11 місяців,  з орендною платою 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

11. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Синівської сільської ради, земельної ділянки під кладовищем у с.Капустинці               ( група братських могил).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Синівської сільської ради, земельна  ділянка кадастровий номер 5923284400:04:004:0210 площею 0,0573 га,  розташована по вул.Шкільна,5а  в с.Подільки Роменського району Сумської області.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Синівської сільської ради, земельна ділянка житлової та громадської забудови  (03.01 Для будівництва та обслуговування  будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування) площею 0,8780 га  кадастровий номер 5923281900:03:003:0276,          розташована по вул. Миру, 1  в с.Капустинці     Роменського району Сумської області.

14. Про виділення коштів військовій частині А4976 у розмірі 180 000 грн для закупівлі квадрокоптера DJI Mavic 3T Thermal