ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ULEAD СУМСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ОФІСУ

Дата: 16.04.2024 12:40

Фото без опису 12.04.2024 року, в приміщенні Синівської сільської ради відбулася зустріч працівників структурних підрозділів, на чолі з очільником Синівської громади Олегом ТИХОНЕНКОМ з представниками U-LEAD з Європою Сумського регіонального офісу - Мариною ЛОБОВОЮ та Тетяною КОРОБКОЮ.

Марина ЛОБОВА окреслила сфери діяльності, у яких вони можуть надати фахову допомогу.

Тетяна КОРОБКА розповіла про підтримку органів місцевого самоврядування з юридичних та кадрових питань.

У рамках зустрічі працівники Синівської сільської ради поділилися проблемами, які в умовах військового стану потребують першочергового вирішення, тому було обрано напрямки, за якими планується співпраця.

Синівська сільська рада висловлює щирі слова вдячності за увагу до нашої громади. Ваш візит став важливим кроком у зміцненні наших взаємовідносин та спільної роботи над вирішенням актуальних питань.