НОВИЙ КРОК ДО ЗЕЛЕНОГО МАЙБУТНЬОГО: ПОСАДКА ФРУКТОВИХ ДЕРЕВ У СИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 03.04.2024 17:01

Фото без опису  Сьогодні, 3 квітня, відбулася подія, яка зіграла значну роль у розвитку місцевого середовища - посадка фруктових дерев.  В першу чергу, ця подія стала можливою завдяки Благодійній організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МХП-ГРОМАДІ" в особі менеджера регіонального із соціальних проєктів Наталії БОГДАН та Віталія МУКВИЧА, керівника з виробництва ВП Ромни ТОВ "МХП-Урожайна країна", які на безоплатній основі надали необхідні саджанці. Їх внесок був критичним для успіху цього проєкту.

Синівська сільська рада спільно з учнями старших класів, разом з вчителями та іншим персоналом Синівського ліцею Синівської сільської ради зробили значний внесок у втіленні ідеї посадки фруктових дерев на території села Синівка.

Під чутливим керівництвом та підтримкою всіх зацікавлених сторін, сьогодні наша громада може насолоджуватися не лише красою природи, але й перспективою на майбутнє врожаю та плодів праці. Ця спільна ініціатива не лише збагатила наше середовище, але й навчила нас важливості співпраці та турботи про природу.

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу, за вашу відданість та ентузіазм. Нехай ця посадка стане початком нового етапу у нашій спільній місії збереження природи та створення кращого майбутнього для наших нащадків.