«Усі в плюсі, коли зроблено в Україні». Купуємо українське – підтримуємо економіку!

Дата: 25.03.2024 13:47

Фото без опису

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також — відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти.

І зовсім неважливо чи ти купуєш одяг, продукти в магазині, чи готовиш великі закупівлі через тендери.

Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку, адже:

• 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет.

• Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію.

• Ти допомагаєш створювати нові робочі місця

• Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік.

• 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо.

• Підтримка під час закупівель матеріалів. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні.

Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів.