ФІНАНСУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Дата: 13.03.2024 14:00

Фото без опису  Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України 06 березня 2024 р. розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто розпочати власну справу».

За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи ветерани та їхні родини можуть отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають право:

– ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи підприємці;

– дружини або чоловіки ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;

– юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Прийом заявок триватиме з 6 до 18 березня 2024 року.

Більш детальна інформація розміщена за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-pochaty-vlasnu-spravu/.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета документів слід надсилати на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua, з обов’язковим зазначенням теми листа «Варто почати власну справу» та номеру заявки.