Шановні суб’єкти декларування!

Дата: 13.03.2024 13:13

Фото без опису Нагадуємо, що відповідно до ст 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, забовязані подати щорічну декларацію за звітний період ( 2023 рік) не пізніше 31 березня 2024 року.

Звертаємо увагу на необхідність неухильно дотримуватись вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо подачі декларацій. Відповідальність за достовірність та вчасність подання декларації несе особисто суб’єкт декларування.

Чинним законодавством передбачено адміністративну відповідальність за несвоєчасне подання декларації (ст. 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та кримінальну – за декларування недостовірної інформації (ст.366Кримінального кодексу України) та неподання суб’єктом декларування декларації (ст. 3663 Кримінального кодексу України).