Загинув захисник України Владислав Трохимець. Вічна пам’ять Герою!

Дата: 30.12.2023 10:50

Фото без опису 28 грудня 2023 року, в боротьбі за незалежність та свободу нашої держави, під час виконання службових обов'язків, внаслідок здійснення противником мінометного обстрілу, біля н.п. Авдіївка Покровського району Донецької області загинув 23-річний житель села Синівка, водій-слюсар ремонтного відділення бронетанкової техніки взводу технічного забезпечення механізованого батальйону військової частини А4007, солдат - ТРОХИМЕЦЬ Владислав Анатолійович, 2000 року народження.
     Новина про смерть ще одного молодого та сміливого захисника нашої держави є втратою для всієї громади. Ніколи не пробачимо окупанту жах та біль, які він приніс на нашу землю.

Сумуємо за земляком. Висловлюємо співчуття родині та близьким загиблого.

Світла пам’ять герою!

Про час та місце прощання із Героєм додатково буде повідомлено на сайті громади!