Загинув захисник України. Вічна пам’ять Герою!

Дата: 22.12.2023 12:34

Фото без опису10 вересня 2023 року, в боротьбі за незалежність та свободу нашої держави, при виконанні бойового завдання поблизу н. п. Вугледар Волноваського району Донецької області,  в результаті здійснення противником мінометного обстрілу, загинув 35-річний житель села Капустинці, стрілець-помічник гранатометника 3 стрілецької роти, 1 стрілецького батальйону військової частини А2167, солдат - Клюс Ігор Анатолійович,  1988 року народження.
     Новина про смерть ще одного молодого та сміливого захисника нашої держави є втратою для всієї громади. Ніколи не пробачимо окупанту жах та біль, які він приніс на нашу землю.
      Низько схиляємо голови в глибокій скорботі.

Герої ніколи не вмирають! Вони живуть у наших серцях!

Про час та місце прощання із Героєм додатково буде повідомлено на сайті громади!