ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА СЕСІЯ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.12.2023 16:59

Фото без опису Сьогодні, 21 грудня, під головуванням сільського голови Олега ТИХОНЕНКА відбулась чергова 35 сесія 8 скликання Синівської сільської ради.

На засіданні були прийняті такі рішення:

- Було прийняте рішення про припинення юридичної особи Подільківського ЗДО «Оленка» шляхом ліквідації.

- Внесенно зміни до соціальної «Програми підтримки населення Синівської сільської ради(ТГ)» на 2021-2025 роки".

- Затверджено Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Липоводолинська лікарня» Липоводолинської селищної ради на 2024 рік.

- Затверджено Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Липоводолинської селищної ради на 2024 рік.

- Також було затверджено Програму компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Синівської сільської ради на 2024 рік та Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Синівської сільської ради  та отримують програмний гемодіаліз та перитоніальний діаліз на 2024 рік.

- Затверджено Програму «Поліцейський офіцер громади» на 2024 – 2025 роки.

- На засіданні також було внесено зміни до Програми соціальної підтримки  сімей військовослужбовців, Захисників та Захисниць, загиблих військовослужбовців, Захисників і Захисниць та тих, що перебувають у полоні, а також зниклих безвісти осіб, які брали участь в АТО, ООС та захисті Батьківщини від збройної  агресії російської федерації на 2023-2025 роки.

- Затверджено штатні одиниці закладів освіти та закладів культури та публічної бібліотеки на 2024 рік.

- Прийнято рішення про організацію та затвердження вартості харчування в закладах ЗСО та закладах ДО на 2024 рік.

- Затверджено Програму соціально - економічного  розвитку Синівської сільської ради  (територіальної громади) на 2024 рік.

Також було прийнято ряд рішень, що стосуються сфери земельних правовідносин.

Більш детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Синівської сільської ради.