З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ !

Дата: 06.12.2023 06:38

Шановні Захисники України!

6 грудня – День Збройних Сил України. У цей славний день ми з усією країною вітаємо мужніх воїнів, які героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність рідної землі, служать справі зміцнення обороноздатності України. Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Не виключенням стали і наші земляки, які гідно проявили себе захищаючи рідну землю.

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
Велика вдячність волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.
       Шановні військовослужбовці, бажаю Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди супроводжують Вас.
Щиро дякую всім нашим землякам, які проявили самопожертву та героїзм, задля збереження миру на нашій землі. Переконаний, що завдяки вашій відвазі українська армія стала національною гордістю. Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба.

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу та майбутнє наших дітей!

Слава Україні! Героям Слава!

Сільський голова                      Олег Тихоненко