Синівська громада
Сумська область, Роменський район

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 05.12.2023 08:11
Кількість переглядів: 124

Фото без описуФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАЛИМ АРТЕМ МИКОЛАЙОВИЧ (ФОП «БАЛИМ А.М.», ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 3281706714, місцезнаходження суб’єкта господарювання: 40031, Сумська обл., м. Суми, пров. Осінній, буд. 3, контактний номер телефону: Балим Артем Миколайович, тел. +38(050)568-08-86, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: obriysfg@ukr.net) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для ферми (42533, Сумська обл., Роменський р-н, с. Довжик).

Мета отримання дозволу на викиди - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючих об’єктів.

       Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" підлягає оцінці впливу на довкілля: діяльність ферми ФОП «БАЛИМ А.М.» згідно з вимогами Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" не належить до переліку видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягає оцінці впливу на довкілля.      

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): на території ферми джерелами надходження забруднюючих речовин до атмосферного повітря є приміщення для приготування корму, гранулятор, зернодробарка, змішувач, піч груба, приміщення для утримання свиней.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксид вуглецю - 0,437 т/рік, вуглецю діоксид - 9,171 т/рік, метан - 0,2044 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,143 т/рік, пил хутpяний – 0,163 т/рік, мікроорганізми та мікроорганізми-продуценти – 1Е-7 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,149 т/рік, азоту(1) оксид (N2O) – 0,00034 т/рік, аміак – 0,028 т/рік, диметилсульфід – 0,002 т/рік, метилмеркаптан – 0,00032 т/рік, сірки діоксид – 1Е-5 т/рік, сірководень – 0,006 т/рік, диметиламін – 0,009 т/рік, альдегід пропіоновий – 0,002 т/рік, кислота капронова – 0,001 т/рік, вуглеводні насичені С12-С19 – 0,001 т/рік, НМЛОС – 0,003 т/рік, фенол – 0,0004 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: ферма ФОП «БАЛИМ А.М,» не має виробництв, що входять до переліку виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохороних заходів щодо скорочення викидів викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: на підприємстві не існують джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устатку­вання, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпеч­них забруднюючих речовин.

У зв‘язку з цим «Пропозиції щодо дозволених обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які віднесені до основних джерел викиду» - не розробляються.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди та строки подання зауважень та пропозицій: з пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності даного підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього оголошення до Сумської обласної військової адміністрації за адресою: 40000, Сумська обл., м. Суми, майдан Незалежності, 2.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь