ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРЕСРЕЛІЗ ДО УВАГИ ФОПів ТА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СИНІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 04.12.2023 15:56

ПРРО: проведення розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої особи або електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО, подавши форму 5-ПРРО.

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Сумській області