Загинув захисник України. Вічна пам’ять Герою! Прощання відбудеться завтра, 22.09.2023 р.

Дата: 21.09.2023 15:50

Фото без опису Синівська громада втратила ще одного захисника України, молодшого сержанта Орла Віктора Геннадійовича.

Народився Віктор Геннадійович 15 квітня 1994 року в м. Харків.

Був мобілізований у 2022 році до полку "Айдар", 5 ОШБ, 3 штурмове відділення, 1 штурмовий взвод, 7 штурмова рота, 3 штурмовий батальйон. Був одружений. Загинув 4 вересня 2023 року в районі с. Іванівське Донецької області (Бахмутський напрямок) під час мінометного обстрілу.

Прощання з героєм відбудеться завтра, 22.09.2023 року!

Орієнтовно, з 09:30 їхатиме траурний кортеж за маршрутом Липова Долина - Підставки - Синівка.   З 11:00 відбудеться прощання в селі Синівка в домоволодінні батьків його дружини. В 12:00 відбудеться поховання Героя.

Просимо жителів гідно зустріти нашого захисника, та провести його в останню дорогу, створивши живий коридор !

Слава Герою! Вічна пам’ять!