ШЛЯХ ВСТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 13:42

Фото без опису Сьогодні, Україна відзначає День Української Державності з нагоди якого в «Публічній бібліотеці ім.Л.Новиченка»,  проведена година спілкування «ШЛЯХ ВСТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ» для суб’єктів пробації та представників Роменського районного сектору №1 державної установи «Центр Пробації».

Присутні заслухали про історію створення держави та традиції українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Також бібліотекар наголосила, що кожен громадянин є втіленням національної єдності, честі, гідності, історії та сьогодення українського народу. І на останок побажала бути гідними нащадками нашої держави.

Начальник Роменського

районного сектору №1                                          Олександр   ВЕЛИКОДНИЙ