В СИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Дата: 28.06.2023 16:37
Кількість переглядів: 99
28 червня у Синівській громаді відбулася низка заходів з нагоди Дня Конституції України. З нагоди державного свята, було проведено урочистий мітинг за участю сільського голови та депутатського корпусу, на якому присутні також вшанували пам'ять загиблих за суверенітет і незалежність української держави хвилиною мовчання.. У старостинських округах Синівської сільської ради було проведено безліч цікавих та інформативних заходів. У Колядинецькому старостинському окрузі відбулася вікторина, переглядався відеофільм на тему "Історія Конституції України". У Саївському старостинському окрузі було презентовано книжкову виставку, у Капустинському - проведено гру-квест приурочену до Дня Конституції. Крім цього, також були проведені онлайн заходи.