ЯК УКРАЇНА ОТРИМАЛА КОНСТИТУЦІЮ

Дата: 28.06.2023 11:54

Фото без опису

Щорічно 28 червня в Україні відзначається День Конституції – головного закону нашої країни.

З нагоди відзначення державного свята та підвищення рівня громадянської свідомості працівники «Публічної бібліотеки ім.Л. Новиченка» провели правовий діалог «Як Україна отримала Конституцію» для представників Роменського районного сектору №1 Державної установи «Центр Пробації».

Ведуча заходу розповіла про найважливіші факти прийняття та затвердження основного закону, наголосивши присутнім про особливе відзначення 27-річниці Конституції України в умовах воєнного стану, коли ворог відбирає у нас та наших дітей право на життя, освіту, свободу, право вирости українцями.

На завершення діалогу працівники «Центру Пробації» ознайомилися з матеріалами тематичної книжкової виставки «Конституція України – погляд у майбутнє».