Дата: 28.06.2023 11:50

Фото без опису Шановні мешканці Сумщини, долучайтеся до протидії ворогу: надсилайте інформацію на офіційний чат-бот Служби безпеки України!

У Сумській області розпочав роботу офіційний чат-бот СБУ

► https://t.me/SBU_SUMY_bot

Чат-бот створений для отримання інформації про воєнні злочини, вчинені рашистами у регіоні з початку повномасштабної агресії проти України, виявлення зрадників, колаборантів та пособників ворога.

Також на чат-бот громадяни можуть повідомити інформацію про інтернет-агентів, які співпрацюють з окупантами в кіберпросторі та поширюють у соцмережах контент на їхню підтримку, розкрадання гуманітарної допомоги, корупційні дії чиновників та ін.

Кожна інформація буде ретельно перевірена.

Ми дякуємо усім громадянам, які вже долучились до нашої спільної боротьби з ворогом та його пособниками та передають важливі для Сил оборони та правоохоронців дані.

Пам'ятаймо: в умовах війни інформація – потужна зброя.

Використаємо її разом для нашої Перемоги!