ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

Дата: 13.06.2023 09:50

Фото без опису Жителі Синівської територіальної громади не залишилися осторонь та об’єдналися для подолання наслідків чітко спланованого злочину росіян  внаслідок підриву Каховської ГЕС. В старостинських округах Синівської сільської ради зібрані найнеобхідніші речі для мешканців, які постраждали внаслідок цинічного терористичного акту. Здебільшого це продукти харчування: крупи, консервація, картопля, олія, м’ясні консерви, питна вода, а також – одяг, взуття, ковдри, постільна білизна, засоби гігієни та інше. Жителі згуртувалися швидко і  все  вдалося зробити дуже оперативно – протягом двох днів.  Тому щира подяка всім мешканцям громади, які прийняли участь у благодійній акції.

Великі слова вдячності ТОВ ФГ «Обрій» за виділений транспорт, для транспортування зібраного гуманітарного вантажу до гуманітарного штабу Роменської військової адміністрації.

Воєнні злочинці, які зруйнували дамбу Каховської ГЕС, досі не зрозуміли, що єдність і прагнення українців до перемоги не зруйнувати. Разом  до перемоги.