З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 10:35

Фото без опису

1 червня Україна та світ традиційно відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це не лише свято для найменших мешканців нашої держави, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.

Особливо це є важливим зараз, у період війни, тому що українські діти позбавлені мирного дитинства. У мільйонів з них найпрекрасніша пора позначена тривожними буднями та далеко не дитячими переживаннями , багато з них втратили домівки, школи та дитячі майданчики, а найтрагічніше - рідних та батьків.

Разом з тим українські діти з перших днів початку повномасштабної війни дивують світ своєю стійкістю духу та патріотизмом, підтримуючи наших захисників, воїнів ЗСУ, героїв України, продовжуючи навчатися, розвиватися, займатися творчістю, наукою, спортом та досягати значних успіхів навіть у ці надзвичайно важкі часи.

Тому наші діти найкращі і вони заслуговують на щасливе дитинство під мирним небом України, у повних та щасливих родинах, де панує любов, злагода, взаєморозуміння, щира турбота та необхідні умови для всебічного розвитку. Безперечно, що невдовзі так і станеться, ми разом переживемо цей складний період заради наших дітей та їхнього світлого майбутнього, разом переможемо ворога і на обличчях наших синів та доньок невдовзі засяють щирі, сонячні посмішки! Вистоїмо!

З Міжнародним днем захисту дітей!

Сільський голова                                                                                      Олег ТИХОНЕНКО