ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛА СИНІВКА

Дата: 22.05.2023 09:00

Шановні жителі села Синівка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

Усі досягнення, якими багата рідна Синівка складаються зі щоденної колективної праці та успіхів кожного жителя  села. Тому  саме в такі свята кожен відчуває себе  частиною великої сім’ї.

У цей святковий день від усієї душі зичу Вам, шановні односельчани та Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя,  добра, достатку, мирного неба над головою, довгожданої Перемоги та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай Синівка процвітає, щастя та добробут панують  у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!

З повагою  сільський голова                                  Олег ТИХОНЕНКО