У СИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОСИЛЯТЬ ЗАХОДИ З КОНТРОЛЮ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 19.05.2023 09:22

Фото без опису  Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76, прибудинкова територія повинна постійно утримуватися в чистоті, систематично очищатися від сміття, тари, опалого листя. Спалювання всіх видів відходів на даній території домоволодінь і в сміттєзбірниках забороняється.

Зважаючи на це закликаємо власників, балансоутримувачів та користувачів територій вкритих трав’яним покривом дотримуватись вимог Правил благоустрою та забезпечувати утримання прилеглих та закріплених територій у належному санітарному стані у тому числі регулярне проведення заходів із знищення бур’яну та вчасне косіння трави.

Попереджаємо, що у разі виявлення фактів порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів відповідальних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 152 КУпАП.