ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 14.05.2023 08:00

Дорогі наші матері!

Прийміть щирі  вітання з прекрасним весняним святом – Днем Матері!

День Матері –  одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з дитинства  несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє,  завжди підтримає та буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Адже щасливі діти ростуть у дружній родині під опікою щасливої матері. Щира і віддана материнська турбота та ласка оберігає нас усе життя.

Від усієї душі вітаю  наших дорогих  Матерів зі  святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, дочок, чоловіків та братів, а від Бога - благословення! Зичу Вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам та правнукам! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру, довгожданої Перемоги та злагоди у Ваші оселі!

З повагою Синівський

сільський голова                                                               Олег ТИХОНЕНКО