Візит посадовців області до Синівської ОТГ

Дата: 04.05.2023 14:25

Фото без опису03 травня  Синівський ліцей, Синівський заклад дошкільної освіти «Золота рибка» та ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» відвідали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО, директор Департаменту  освіти і науки Сумської обласної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, начальник управління дошкільної, загальної, середньої, інклюзивної, позашкільної освіти, виховної роботи, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Світлана  БИРЧЕНКО,  начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Наталія ЛОБОДА.

Посадовці зустрілися з очільником  Синівської громади Олегом ТИХОНЕНКОМ, його заступником Владиславом ОВЧАРЕНКОМ, начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради Людмилою ЛЕПСЬКОЮ, ознайомилися з роботою закладів освіти, організацією освітнього процесу, поспілкувалися з керівниками, обговорили актуальні освітянські питання.

У ході зустрічі  керівникам закладів освіти були надані рекомендації щодо покращення організації освітнього процесу, безпечного простору в умовах воєнного стану.