ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 15.04.2023 09:00

Шановні жителі Синівської сільської ради!

Напередодні свята Великодня, прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Нинішні Великодні дні змушують нас по-новому дивитися на цей вразливий і тендітний світ, переосмислювати наше життя, просити прощення та єднання. У час великого випробовування, яке постало перед людством, маємо забути про образи та негаразди. Глибоко переконаний, що складні випробування, які сьогодні випали на долю українського народу, повинні об'єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші і переломні роки ми, українці, непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження й оновлення, яких потребують нині усе людство і зокрема українська нація.

Нехай свято Великодня принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров'я, наповнить серця добром та милосердям. Бажаю кожному жителю нашої громади Божого благословення, миру, надії та віри у кращий завтрашній день. Бажаю усім провести цей день під мирним небом! Нехай це світле свято подарує мир Україні, затишок і радість, наповнить наші душі світлими думками, відчуттям теплоти захищеності.

Нехай на Україні запанує мир, спокій та єдність.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою, сільський голова Олег Тихоненко.