Розпочато роботи з благоустрою!

Дата: 10.04.2023 11:30

Фото без опису  З настанням весни розпочато роботи по благоустрою населених пунктів Синівської територіальної громади.

Прибирання та впорядкування території навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, території вулиць розпочато по всіх населених пунктах громади.

Велика увага приділяється і озелененню територій. Так у селі Капустинці були проведені заходи з озеленення населеного пункту. Біля адміністративних будівель висаджені туї, ялиці, декоративні берези

Тож закликаємо всіх жителів Синівської територіальної громади також долучитись до проведення заходів по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів. Давайте  наводити та підтримувати порядок  в «нашому домі» разом! "Чисто не там, де прибирають, а там де мешканці дбають про чистоту!"