Робоча зустріч в напрямку пенітенціарної пробації

Дата: 21.03.2023 09:46

Фото без опису  21 березня 2023 року у приміщенні Липоводолинського відділу Роменської філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч начальника відділу Віктора Дужака та провідного інспектора Липоводолинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Людмили Лаврик.

Під час зустрічі обговорені питання наявності установ та організацій різних форм власності, які готові надавати робочі місця для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі та суб’єктів пробації. Окрема увага приділена забезпеченню ефективної зайнятості осіб, звільнених після відбуття покарань - категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Провідний інспектор                                                                                     Людмила Лаврик