СИНІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС!

Дата: 28.12.2022 14:05

Фото без опису

Напередодні новорічних свят 13 територіальних громад області отримали приємні подарунки – 15 шкільних автобусів. Серед них отримала ключі від  новенького автобуса "Еталон"  і Синівська громада. Автобус отримували голова Синівської  сільської ради Олег Тихоненко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради  Людмила Лепська.

У рамках  державної програми "шкільний автобус "транспортні засоби закуплено коштом освітньої субвенції на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів. Автобус «Еталон» українського виробництва розрахований на 30 місць. Оснащений  пасками безпеки, аптечками та вогнегасниками. Теплий, зі зручними сидіннями, під якими – місця для рюкзаків.

Ми дякуємо всім за турботу! Попри воєнні дії, ми всі разом  дбаємо про найголовніше – наших дітей.  Миру всім нам  та Перемоги! Все буде Україна!