Допомога в облаштуванні Пунктів Незламності

Дата: 28.12.2022 09:24

Фото без опису Пункт незламності — це місце, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей. Це є вимога сьогодення. В сучасних умовах, коли йде повномасштабне  відключення електроенергії, звичайно непросто облаштувати їх належним чином до встановлених вимог. Тому Громадська організація «Громадський Фонд «Суми» за підтримки Сумської обласної військової адміністрації та Департаменту соціального захисту населення для забезпечення пункту незламності Синівської сільської ради необхідним обладнанням до встановлених вимог, передав гуманітарну допомогу. Зокрема передали засоби першої медичної допомоги, електрообігрівач, дров’яний обігрівач, спальні мішки,  генератор бензиновий, розкладачки спальні, набір постільної білизни, матраци, ковдри, подушки, набір посуду, свічки, ліхтарі, термоси. Завдяки виділеній допомозі подолаємо разом тимчасові незручності.