ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 25 СЕСІЯ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.12.2022 19:20

Фото без опису Сьогодні, під головуванням сільського голови Олега ТИХОНЕНКА відбулось засідання сесії Синівської сільської ради.

Рішенням депутатів було затверджено Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Липоводолинська лікарня» Липоводолинської селищної ради на 2023 рік. Також було затверджено й Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Липоводолинської селищної ради на 2023 рік.

Депутати також затвердили Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Синівської сільської ради  та отримують програмний гемодіаліз та перитоніальний діаліз на 2023 рік.

Були внесені зміни до рішення від 23.12.2021 «Про бюджет Синівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та зміни до рішення від 21.01.2021 року  "Про затвердження  соціальної «Програми підтримки населення Синівської сільської ради(ТГ)» на 2021-2025 роки".

Депутатами було також підтримано рішення про бюджет Синівської сільської ради на 2023 рік та затверджено Програму соціально - економічного  розвитку Синівської сільської ради  (територіальної громади) на 2023 рік.

Прийнято рішення щодо затвердження штатних одиниць закладів освіти, закладів культури та публічної бібліотеки.

Більш детально з прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на сайті Синівської сільської ради!