СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДПРАВЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ХЕРСОНЦЯМ

Дата: 14.12.2022 10:12

Фото без опису

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДПРАВЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ХЕРСОНЦЯМ

Працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області долучилися до відправлення гуманітарної допомоги постраждалим від російської агресії. Цими днями двадцятитонна вантажна машина з продовольством та ліками вирушила з Сум на деокуповані території Херсонщини.

Збір продуктів харчування та медпрепаратів відбувся за ініціативи та активної участі  депутатів Сумської обласної ради від політичної партії «Слуга народу».

Як зазначила начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області, депутат обласної ради і голова фракції Віра Лаврик, для місцевих жителів, які довгий час були в окупації і потребують нашої допомоги, було відправлено муку, крупи, олію, хлібобулочні, макаронні, кондитерські вироби, консерви, овочі, фрукти, соки тощо.

До благодійної місії долучилися депутати обласної ради, а також підприємство «АВІС УКРАЇНА», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області, обласна рада профспілок.

Супроводжує вантаж працівник управління Андрій Шкурко.

Варто зауважити, що це далеко не перша гуманітарна місія  з Сумщини. Потік допомоги і формування гуманітарних вантажів триватиме аж до нашої перемоги.

«Ми розуміємо, що сьогодні важкі часи для всієї країни. Особливо для тих, хто пережив окупацію. Тому дуже важливо, щоб люди відчули – вони не одні», - резюмувала Віра Лаврик.