З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2022 09:53

Фото без опису

Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування, депутати Синівської сільської ради!

Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцева влада – перша і найближча до людей інстанція. Вам випала висока довіра жителів громади представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань.

Дякую вам за вашу наполегливу і самовіддану працю, що в нелегкий для країни час, ви маєте натхнення та силу, патріотизм і впевненість в собі, займаєте активну життєву позицію, переймаючись проблемами жителів нашої громади. Адже, вирішуючи нагальні питання свого народу, ми разом стрімко крокуємо до розбудови економічно-стабільної, мирної, незалежної держави.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо  жителів територіальної громади, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної  громади,  зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Будьте здоровими і духом, і тілом, хай щастить у всіх починаннях, а нові трудові будні увінчаються гарними здобутками та здійсненням найсміливіших мрій і сподівань! Благополуччя, добра та Миру!

З повагою,

сільський голова                                 Олег ТИХОНЕНКО