З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 15:36

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Сьогодні для кожного українця надважливе свято – День Збройних Сил України. Захисники та захисниці стали справжнім щитом, який оберігає нас від ворога, показує міць та силу нашої держави.

Тяжко виразити словами нашу безмежну вдячність вам. Ви наші Герої та надія на краще майбутнє. Збройні Сили для нас – це запорука державної незалежності, гарант безпеки нашого суспільства.

Я від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, підтримки, незгасної енергії, впевненості у завтрашньому дні. Успішного вам виконання поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому! Нехай вас оберігає Бог та дарує вам сили і витримки.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова                                                   Олег ТИХОНЕНКО