Вітання з Днем працівника освіти!

Дата: 01.10.2022 12:00

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Життя кожного з нас невід’ємно пов’язане зі школою, яка дає путівку в доросле життя. Ви - носії добра, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Сьогодні  всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати нашим дітям пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях..

Праця вчителя – одна із найважливіших в світі, адже саме педагог передає знання, формує світогляд, інтелект і духовне багатство нового покоління.

Життя швидкоплинне… багато педагогів вже перейшли межу між  світом світла і вічної темряви. Зі смутком в душі щиро вклоняюся їх світлій пам’яті.

У день свята щиро дякую вам, хто присвятив себе навчанню та вихованню підростаючого покоління, за віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високу професійність та життєву мудрість. Успіхів вам у благородній педагогічній діяльності, нових креативних знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються плани в ім'я щасливого майбутнього нашої громади, рідної України.

Низький вам уклін! Зі святом!

Сільський голова  Олег ТИХОНЕНКО