Мешканці Сумщини можуть безоплатно отримати дрова

Дата: 28.09.2022 16:33

Фото без опису Мешканці Сумщини можуть безоплатно отримати дрова! На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, мешканців мають безоплатно забезпечити деревиною. Про це 27 вересня повідомляють в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Обласні військові адміністрації Сумської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей мають забезпечити населення паливною деревиною на період опалювального сезону.

Витрати на закупівлю та доставлення деревини компенсують з державного бюджету. Загалом на це передбачені 562,5 млн грн.

Розподіл субвенції буде пропорційним, відповідно до наданих обласними військовими адміністраціями пропозицій, зазначають в Мінреінтеграції.